Test z lektury ania z zielonego wzgórza brainly

Pobierz

Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) racjonalność.Ania z Zielonego Wzgórza - Same Quizy, Czas Dzieci.Ania z Zielonego Wzgórza | sameQuizy.. c) podbródek i dłonie.. a) Diana, b) Józia, c) Gilbert.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Co się stało z broszką Maryli?. W Szerokiej Rzece.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Klasa 5 Polski.. Pomózcie.. Ponieważ Ania obraziła Dianę.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyPreview this quiz on Quizizz.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. by bogusiagr7_71294.Największym kompleksem Ani były: a) nogi i nos.. 2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Na uroczystości wręczenia dyplomów byli obecni Mateusz i Maryla.. Józia Pye.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.

2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. d) kształt głowy i sposób chodzenia.. Co chciała dostać Ania?. Ania powróciła na Zielone Wzgórze, by odpocząć .. Rozwiązanie.. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" / Memorizer.. b) włosy i piegi.. "Pokrewnymi duszami" nie byli: D. Ania i Józia Pye 6.Opis testu.. 2009-04-21 19:52:32Ania z Zielonego Wzgórza - Test.. W Długiej Rzece.. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z .Streszczenie szczegółowe "Ani z Zielonego Wzgórza".. 0%Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Paylaş Paylaş Szczepaniak1 tarafından.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .Ania z Zielonego Wzgórza.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: C. w Kanadzie 2.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT..

Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".

2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Pomózcie.. Sława i sny.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Giriş gereklidir .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. 2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. Gdzie toczy się akcja powieści?. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Maryla i Mateusz Cuthbertowie to: C. brat i siostra 4. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Część 1.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Jak ma na imię główna bohaterka książki?. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Ponieważ ...z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

Miłego rozwiązywania!. W Głębokiej Rzece.. 2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. Rozwiąż test i sprawdź!Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Okazało się, że Gilbert zdobył złoty medal, a Ania stypendium.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Broszkę.. 1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".. Jeżeli szukasz informacji dot.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. 2009-04-21 19:52:32Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: C. około pięciu lat 3.. Rozdział trzydziesty szósty.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi..

by dobiena.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Ania z Janką oczekiwały na ogłoszenie wyników.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt