Quo vadis test z odpowiedziami doc

Pobierz

Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. 10 Obserwuj .. Łał!. Reżyser nie uwzględnił religijnej idei powieści, a postacie Winicjusza i Petroniusza znikają na drugim planie.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Gdzie po raz pierwszy Winicjusz spotkał Ligię .a) Neron b) Chilon c) Ursus 10) W jakim wieku dzieje się akcja powieści "Quo vadis"?. Pytania zawarte w teście.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Lekcje z lekturą "Quo vadis" - klucz odpowiedzi do testu, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-klucz-odpowiedzi-do-testu.doc (application/msword) Opisać światSprawdzian znajomości lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. W teście Quo Vadis znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: W kim zakochał się Winicjusz.Lekcje z lekturą "Quo vadis" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto MenuTest poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Napisz do nas.. Kto przyjechał do Doliny Muminków razem.Plik Quo Vadis.doc na koncie użytkownika nelunia2222 • folder podręczniki szkoła z gimnazjum testy sprawdziany • Data dodania: 6 gru 2011Pierwsze przeniesienie "Quo vadis" na ekran to: a) włoska adaptacja Franca Rossi b) włoska adaptacja Jacoby'ego i D'Annunzio c) włoska .Lekcje z lekturą "Quo vadis" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat ..

Rozwiąż test!Quo vadis - test.

Test składa się z 12 pytań.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 23 marca 2020 (dzień 6).Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010.. Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Fabuła została oSprawdziany Z Lektury Quo Vadis najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Sprawdziany Z Lektury Quo Vadis oferty.. Inne tryby testu.. P F Zadanie 2.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 23 marca 2020 (dzień 6).. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Materiały powiązane z testem: Test: Potop - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. !Test z lektury - powodzenia!. Kim jest Bobek z bajki "Muminki"?. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. a) miłość Winicjusza i Ligii b) prześladowania chrześcijan c) prześladowanie pogan 12) Bogate pałace, życie bogate, wykwintne jedzenia to świat .Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza..

Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?"

Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lektury.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Test: Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami "Uczta Nerona" oraz "Pochodnie Nerona" namalowanymi przez:Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Quo Vadis, pytania.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. a) XI w.n.e b) II w.n.e c) I w.p.n.e d) I w.n.e 11) Wydarzenia historyczne w powieści "Quo vadis" to?. Quiz w Poczekalni.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. pytanie 1 z 15.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Neron, Petroniusz, Piotr Apostoł 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Świat pogański i świat chrześcijański w Quo vadis Test podsumowujący - wersja A CzasZ przytoczonego fragmentu Quo vadis wynika, że inspiracją do spalenia Rzymu była dla Nerona rozmowa z Petroniuszem..

(0-1)"Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".

Wyślij zgłoszenie.. Kim dla Pana Paszczaka jest Panna Paszczakówna?. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Muminki 2.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Quo vadis opracowanie, streszczenie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W 1985 roku włoska telewizja zrealizowała sześcioodcinkowy serial na podstawie Quo vadis, w reżyserii Franca Rossi.Ekranizacja, skupiona wyłącznie na postaci Nerona, nie odzwierciedlała zamysłu polskiego pisarza.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Rozwiąż test.. Neron, ponieważ chciał dokończyć swoje pieśni.View -quo-vadis-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-2.doc from ECON 2400-QFU2C at University of Warsaw.. 10 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quo vadis - test wiedzy.

Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Artur_Ostaszewski.. Rozwiąż test!1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. @anonim233: Film nie nic wspolnego z historio jest na podstawie powiesci wiesz co oznacza to slowo powiesc chyba nie bardzo .. Rzeczywiście przeczytałam tylko streszczenie, bo jutro mam test z lektury .Quo vadis - Henryk Sienkiewicz, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Była Ligami, a konkretniej ojciec wodzem Ligów, a matka jego żoną 4.. Test z lektury - powodzenia!. *.120.250) 2020-01-26 13:07:24 02 teksty, 12 zadań z odpowiedziami i wyjaśnieniami.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Szukaj.. Jak zginął św. Piotr a jak św.Pobierz: quo vadis sprawdzian gwo.pdf.. P F Sytuacja przedstawiona w przytoczonym fragmencie Quo vadis stanowi moment przełomowy w historii miłości Winicjusza i Ligii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt