Sprawdzian z lektury pan tadeusz pdf

Pobierz

Pobierz.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Pan Tadeusz jest najsłynniejszym dziełem Adama Mickiewicza.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Lista pytań z lektury Pan Tadeusz.. Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Objaśnij dodatkowo, czym jest inwokacja.. .Posts Tagged: Pan Tadeusz sprawdzian PDF Nowa Era.. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Sprawdzian z pana tadeusza.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Punktacja za zadania zamknięte /0-1 pkt/, za zadania otwarte /0-5 pkt/.. Roksana 5 lat temu.. Test z lektury szkolnej Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Sprawdź, co pamiętasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. Wyjaśnij, co oznacza słowo "zajazd" w podtytule poematu.. Słońce ostatnich kresów nieba dochodziło, Mniej silnie, ale szerzej niż we dnie świeciło, Całe zaczerwienione, jak zdrowe oblicze Gospodarza, gdy prace skończywszy rolnicze, Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. .Pan Tadeusz - test z treści.. Wielu nauczycielom, którzy są zmuszeni prowadzić nauczanie zdalne, brakuje pomysłu na to jak opracować prawidłowy sprawdzian online z lektury szkolnej?.

Pytania z lektury Pan tadeusz.

Pobierz materiały: Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz".. To spisana trzynastozgłoskowcem, zawarta w dwunastu księgach opowieść o szlachcie polskiej początku XIX wieku.. Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem!. ZAŁ.1 TEST WIELOKROTNEGO WYBORU Z PYTANIAMI OTWARTYMI: 1.ZESTAW IMIONA BOHATERÓW Z ODPOWIEDNIMI NAZWISKAMI : 1*TADEUSZ a *HORESZKO 2*ZOSIA b *SOPLICA 3*GERWAZY c *DOBRZYŃSKI 4*PROTAZY d *RĘBAJŁO 5*MACIEJ e BRZECHTALSKI 6*JACEK 2.CZY PRZYTOCZONY FRAGMENT UTWORU .Plik TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ PANA TADEUSZA.docx na koncie użytkownika koksiuk • folder Lektury, Sciagi, Wypracowania • Data dodania: 13 kwi 2012Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla Ciebie bardzo prosty.Test ze znajomości treści lektury "Pan Tadeusz" Bożena Dudzińska >>Twoja opinia<< Ile lat miał Tadeusz?. Sprawdzian z lektury szkolnej, przeprowadzany w…Pan Wojski z Tadeuszem idą pod las drogą I jeszcze się do woli nagadać nie mogą.. Adama Mickiewicza.85% Test sprawdzajacy znajomosc tresci Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzajacy twoje wiadmosci.. Poniżej znajdują się cytaty z Pana .Posts Tagged: Pan Tadeusz sprawdzian PDF Nowa Era..

test do lektury Pan Tadeusz.

Taka egzekuc a zbro na dekretu nazywała się zajazdem.. W dawnych czasach, póki szanowano prawa, na możnie si panowie nie śmieli się opierać wyrokom;Sprawdź, co pamiętasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. a)franciszkanin, b)dominikanin,Pan Tadeusz - test wiedzy.. II) Miłej pracy i niech Ci przyświecają słowa motta: Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą.. Pytania zawarte w teście.Pan Tadeusz sprawdzian kompetencji z zakresu kształcenia literackiego, .. Microsoft Word - pdf_Pan Tadeusz.doc Author: Jacek Created Date: 4/23/2004 8:34:16 AM .Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99.. Pobierz materiały: A. Mickiewicz, "Pan Tadeusz".. Skomentuj.. Opis testu.. ( sprawdzian_z_pana_tadeusza_odpowiedzi.pdf ) .. Ogladalam film, bylam w teatrze, czytalam ksiazke i dalej prawie nic nie rozumiem Test wiedzy ze znajomosci lektury Pan Tadeusz.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Szukaj.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 10 grudnia, .. Wielu nauczycielom, którzy są zmuszeni prowadzić nauczanie zdalne, brakuje pomysłu na to jak opracować prawidłowy sprawdzian online z lektury szkolnej?.

Pytania dotyczące lektury pan Tadeusz.

Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.z dekretem w ręku i w towarzystwie woźnego, zdobywali (często nie bez rozlewu krwi) dobra przysądzone żału ącemu, które woźny legalnie tradował lub w poses ą oddawał.. .Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Szukaj.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszUłóż 5 pytań testowych do lektury innych od tych ,co były na sprawdzianie.. Historię zamku Horeszków Hrabiemu opowiada.Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem!. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tym artykule.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Do najważniejszych wątków fabularnych Pana Tadeusza zalicza się spór o zamek Horeszków, historię Stolnika i Jacka Soplicy, relację Tadeusza i Zosi, a także wątek niepodległościowy, związany z wojnami .Sprawdzian wiadomości po omówieniu lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza (gr..

Sprawdzian znajomości lektury.

a)dożynki, b)polowanie, c)sądy graniczne, d)zaręczyny.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.Pan Tadeusz to pożegnanie z przemijającym światem szlacheckim.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawdzian znajomości lektury - w podziale na grupy i z modelem odpowiedzi.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!sprawdzian z jezyka polskiego dla klasy V Krystyna Prokopowicz "Pan Tadeusz" - test z rozumienia czytanych tresci .Plik TEST ZNAJOMOSCI PANA TADEUSZA".pdf na koncie uzytkownika fretkafredziu folder Pan Tadeusz Data dodania: 30 paz 2011.Pan Tadeusz | Inne lektury • streszczenia • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Test: W dalszych Księgach "Pana Tadeusza" pojawia się narrator: a) wszechobecny b) wszystkie odpowiedzi są poprawne c) obiektywny d) wtopiony w społeczeństwoADAM MICKIEWICZ, PAN TADEUSZ SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI LEKTURY GRUPA II 1.. Sprawdzian z lektury szkolnej, przeprowadzany w…Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Pan Tadeusz.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Udostępnij.. Rozwiąż test.. Hrabia i Tadeusz podczas polowania zostali zaatakowani przez.. Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. Adam Mickiewicz 1. Podaj cechy Pana Tadeusza jako epopei nowożytnej.. Do jakiego zakonu należał ks. Robak?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Pobierz.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Inne tryby testu.. 18358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a)17 b)18 c)19 d)20 ; W jakim celu zebrała się szlachta u Sędziego?. Jakie hasło dał Podkomorzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt