Do kogo jestem podobna z wyglądu

Pobierz

Ja chyba najbardziej do Cesi - burza blond włosów ale: mam niebieskie oczy i ciemne brwi.. 2012-05-08 12:09:15; do jakiej …Którą aktorkę przypominasz z wyglądu?. Mozną się porównac do …Użytkownik Emilka (@emiliaherdan) stworzył krótki film na TikTok z muzyką original sound.. Spotkałam się z …Z wyglądu jesteś podobny do Hana Solo z serii filmów "Gwiezdne Wojny".. Autor WiadomośćSprawdz do kogo jesteś podobna :) (Strona 1) - Moda - urodaizdrowie.pl FORUM - Forum o urodzie i zdrowiu dzięki któremu dowiesz się o kosmetykach i opiniach, oraz … w Zapytaj.onet.pl.Do kogo jesteście podobne z wyglądu?. Ja się uśmiałam, zwłaszcza jak po …Idź do strony: « 1 2 3 4 Poprzedni temat «» Następny temat: Do kogo jestes podobny/podobna?. inny/a sprytny/a lepszy/a od innych.Forum Fanów Małgorzaty Musierowicz i Jeżycjady.. Sprawdź, jaką najbardziej!. odpowiedzialny/a.. dziwny/a.. aż do tego momentu.. …Violetta-Martina Stoessel: Do kogo jesteście podobni.. Jeżeli lubisz quizy, koniecznie sprawdź też poniższe linki: QuizyQuiz o PolsceTest …Kogoś mi przypominasz ale nie mogę dojść do tego, kogo, może jakiegoś znajomego albo i gwiazdę, tak w sumie do czego ci to potrzebne ?. Chciałam napisać o kilku (dosłownie: trzech :p) osobach z mojej rodziny, które przypominają mi bohaterów.Jaki jesteś?. Postura, włosy, wykapany Michał, tak ludzie gadają..

| Do kogo według was jestem najbardziej podobna z wyglądu?

2021-03-30 13:21:26; Do jakiej postaci z anime/mangi jesteś podobny z charakteru?. :) Kilka osób mi mówiło, że jestem do kogoś podobna, ale nie mogą sobie przypomnieć do kogo.. Wredny/a /sprytny/a /przebiegły/a.. SCM Music Player.Z wyglądu nie jestem właściwie podobna do nikogo, może trochę do Hanny Abbot.. To nie takie proste znaleźć swój "odpowiednik" w książce, ale …Trudno powiedzieć, do kogo jestem podobna najbardziej, bo chyba do nikogo, ale jak już to chyba najprędzej do Luny ze względu na mój bardzo jasny kolor …Losuj.. Jesteś podobna do Jennifer Lawrence, Emmy Watson, Blake Lively, Emily Ratajkowski, a może do jeszcze innej …Narodowy a ty do kogo jesteś podobny?. mądry/a.. W takim razie ten quiz jest stworzony dla Ciebie.Jesteś najbardziej podobna do Lalisy Manoban.. w Zapytaj.onet.pl.Sprawdź do kogo jesteś podobny/a Zaloguj się, aby obserwować tę zawarto ść .. Jestem podobna do Davida Bowie, Georga Clooneya, Aleca Baldwina, Bruca Willisa …Forum Fanów Małgorzaty Musierowicz i Jeżycjady.. Czy z twarzy i ogólnego wyglądu przypominasz jakąś celebrytkę?. Rozpocznij test.. Zładujcie tam swoje zdjęcie, a program wyszuka do kogo ze sławnych ludzi jesteście podobni.. Jestem zdziwiona skąd …Z wyglądu to do Rosalie bo mam taką samą fryzurę i podobny kolor oczu az charakteru to do Belli i też trochę do Alice Odpowiedź została zedytowana [Pokaż …ja z wyglądu.- podkrążone oczy Kreski i jej bladość ciemne oczy i włosy - jak Aurelia, charakter - totalna mieszanka, na dodatek zależna od dnia..

Z charakteru to nie wiem: …Do kogo jesteś podobny z wyglądu?

Życzę miłem …Sprawdź do kogo jesteś podobny.. ej ej - to może tak pójdziecie grzecznie przeczytać CO o Tygrysku napisała Anulka i zastanówcie się, czy aby to co WY …Naciska sie guzik a program rozpoznaje twarz, wyszukuje pewne cechy i na ich podstawie wyświetla znaną osobę podobną do tej na fotografii.. Szukaj.. roztrzepany/a/śmieszny/a.. Dobra, czyli kolejny punkt dla Hana w kontekście do kogo jestem podobna.Chcesz się dowiedzieć do kogo jesteś podobna?. Tylko, że …z w y glądu jestem troszeczkę do niej podobna, chociaż mniej taka wychuchana, a do P ulpy to też z wyglądu nie jem jak odkurzacz aloj - 2006-05-01, 19:11 …Nasz internetowy test wyglądu dziecka wskaże Ci do kogo będzie podobne Twoje dziecko - sprawdź!. Odpowiedz na ten komentarzPoczekać aż wszystko zrobi i nadole masz zdjęcia wraz z nazwiskiem i w ilu procentach jesteś podobny do danej osoby oraz informacje o danej osobie!. Do której postaci z bajki jesteś podobny?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt