Przeczytaj tekst dobierz wlasciwy naglowek a-f key players

Pobierz

Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F .. Tekst w załaczniku daje NAJ !. Zad 1.Przeczytaj tekst.Dobierz wlasciwy naglowek (a-f)do kazdego fragmentu tekstu.wpisz odpowiednia litere w miejsca (1-4)Uwaga dwa naglowki zostaly podane dodatkowo i nie pasuja do zadnego fragmentu !. Wpisz literç w kaŽdQ kratkç.. Uwaga: dwa naglówki zostaly podane dodatkowo i nie do Žadnej czešci tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst.. Proszę o zrobienie zadania 1 i 2 ze strony 85 z tego linku: Zależy mi także na .Usłyszysz dwukrotnie wywiad z uczestniczką konkursu.. Wpisz odpowiednią literę w każ - Pytania i odpowiedzi - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst na temat ograniczenia oglądania telewizji.. ZAMKNIJ Dowiedz się więcej.. Dobierz wlaéciwy naglówek (A—F) do kaŽdej oznaczonej czçšci tekstu (4.1.—4.4.)..

Przeczytaj tekst na temat telefonów komórkowych.

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każego fragmentu teskstu (1-4).Dwa nagłówki zostały podane dodat - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Uwaga: dwa naglówki zostaly podane dodatkowo i nie do Žadnej czçéci tekstu.. Wybierz sprawdzoną ofertę dla szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Klub Nauczyciela Uczę.pl - pomoce dydaktyczne WSiP.. Wpisz odpowiednia literç w kaŽda kratkç.. Uwaga: dwa naglówki zostaly podane dodatkowo i nie pasujq do Žadnej czçšci tekstu.. Skąd się bierze?. Poznaj nowy wymiar edukacji.. Do każdego akapitu dobierz zdanie z listy A-F, którenajlepiej oddaje treść danego akapitu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1.-4.).. Jedno zdanie powinno zostać niewykorzystane.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiedniQ literç w kaŽdQ kratkç.. 1.1.Krótki tekst, przeczytaj, oceń ^^ 2013-01-21 10:50:00 Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst , a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. TRANSKRYPCJA TEKSTUZadanie 4.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst..

Przeczytaj poniższy tekst.

Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa naglówki zostaly podane dodatkowo i nie pasujQ do Žadnej czešci tekstu.. Wpisz literç w každq kratkç.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. 234 wizyt.. Dobierz wlašciwy naglówek (A—F) do každej oznaczonej czçšci tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz wlašciwy naglówek (A—F) do kaŽdej oznaczonej czešci tekstu (4.1.—4.4.).. Postaw na wiedzę i doświadczenie.. Dobierz wlašciwy naglówek (A—F) do kaŽdej czešci tekstu (4.1.—4.4.).. Poznaj ofertę.Zadanie 2 Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 4 zdania.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Do każdego akapitu dobierz zdanie z listy A-F, które najlepiej oddaje treść danego akapitu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (1.4-4.4).. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. PILNE.. (5 punktów)A. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. 2011-02-05 14:10:37Usłyszysz dwukrotnie rozmowę z Charlotte, która postanowiła zamieszkać w nietypowym domu.. Uwaga: jeden naglówek zostal podany dodatkowo i nie pasuje do Žadnego fragmentu.. Dobierz wlašciwy naglówek (A—H) do každego fragmentu tekstu (4.1.—4.7.)..

Przeczytaj tekst.

Usłyszysz dwukrotnie wywiad z organizatorką festiwalu.. Dlaczego?. Wpisz odpowiednia literç w kratkç.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Za kaŽde poprawne rozwiazanie otrzymasz I punkt.Przeczytaj tekst.. Question from @Graculka - Gimnazjum - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Dobierz wlaéciwy naglówek (A—H) do kaŽdego fragmentu tekstuPrzeczytaj poniższy tekst.. Uzupełnij luki (1-4) w tekście odpowiednimi zdaniami (A-E), tak aby był on spójny i logiczny.Teraz możesz logować się bezpiecznie jednym kliknięciem.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. UWAGA: dwa nagłówki podano dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Zamówienie możesz złożyć na zamow.wsip.pl, przez.. Konsultanta edukacyjnego lub Infolinię 801 220 555.. Do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-E)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt