Ania z zielonego wzgórza test trudny

Pobierz

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. maryś ^^ .Czas akcji Druga połowa XIX wieku, akcja obejmuje pięć lat życia Ani (od 11 do 16 lat).. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. 2.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. dulcemaria; 28.10.2009 zmieniony jutro mam kartkówkę z ania z zielonego wzgórza a przeczytać tego nie zdążyłam za mało czasu nam dała tydzień może wiecie o co może pytać moja pani kartkówka jutro a ja nie mam pojęcia jakie bendą pytania pomocy plis .. Rozwiąż test.. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.

Dziwnie się złożyło, mieliśmy w domu większość części tego cyklu, ale akurat nie tę.. Miłego rozwiązywania!. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Miejsce akcji Avonlea - miejscowość leżąca w Kanadzie - na Wyspie Księcia Edwardacytaty z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem. Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Dorota 5 lat temu.. Test: Marzeniem Ani była sukienka z: a) haftkami b) bufami c) koronkami d) falbankami Rozwiązanie .. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Np: w filmie jest że ania weszła na dach przy wszystkich z klasy i złamała jedną kostke, a drógą gdy wpadła do studni.. Mówić po polsku a nie po polskiemu popularność: 284 dodał: holy2111: Kłamczucha popularność: 254 dodał .Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. 2010-02-10 16:27:52» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Dodaj do ulubionych .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Inne testy z kategorii.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. POWODZENIA!. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Więcej Dodał/a: Ola .. Udostępnij.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Rodzice dokupili mi ją na szybko.. Ania z Zielonego Wzgórza .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - cytaty.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Jakkolwiek się stało, podjęliśmy się .Pewnego bardzo odległego dnia - miałem może z trzynaście lat i czytałem książkę za książką - w moje ręce wpadła z przymusu lekturowego "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery..

Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281519.Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. test z lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Rozwiąż test!1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. A w ksiąsce to kostki złamała dwie gdy była u djany i spadła z dachu.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Cytaty pochodzą z utworu "Ania z Zielonego Wzgórza" w tłumaczeniu R. Bersteinowej Maryla oznajmia pani Małgorzacie Linde o przyjeździe chłopca z Domu Sierot .. Ania z Zielonego Wzgórza.. (imiona i nazwisko) .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Treść.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.W filmie Ania z Zielonego Wzgórza są niektóre sceny są w innym czasie, albo inaczej opowiedziane.. Filmy.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)"Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.

.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. answer choicesa) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Ogulnie książka jest ciekawsza.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1908 c) 1882 d) 1901 RozwiązanieSprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Życzę wam powodzenia!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt