Wypracowanie o wakacjach po niemiecku

Pobierz

Wypracowania.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Zobacz jak inny radzą sobie z pisaniem na dany temat, wszystkie zamieszczone tutaj wypracowania zostały sprawdzone i mogą zostać wykorzystane jako przykład prac na dany temat.. 2010-09-07 19:27:38; Opowiadanie z wyrazami : (krótkie opowiadanie) 2011-03-22 20:03:34Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.. Zwiedzałem Pałac Kultury.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku "Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwaWspomnienia z wakacji.Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc .. Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.. Im Juli bin ich an die Ostsee mit meinen Eltern gefahren.90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Krótkie opowiadanie o wakacjach 2013-05-20 13:47:46; KRÓTKIE ZADANIE Z NIEMIECKIEGO 2012-02-22 19:21:01; Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach..

Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?

list z wakacji z nad morza do kolezanki.wypracowanie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Cieszę się, że nawet w wakacje znaleźliście chęci i chwilkę wolnego czasu, żeby przenieść swoje marzenia na papier.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .Lieber Marek, Danke schon fur deinen Brie.. Herrschte in dem ganzen Stdtchen schlfrige Atmosphre .Na wtorek muszę napisać wypracowanie o wakacjach Tzn. już napisałam ale jak znam siebie jest w nim pełno błędów więc mógłby mi ktoś je sprawdzić z góry dziękiuję A to wypracowanie Im sommer bin ich an die Ostsee und ins gebirge gefahren.. .Proszę o pomoc !. holidays - wakacje sea - morzePrzydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym) Berlin, den 13.12.2009 Liebe Ania, meine Sommerferien habe ich in Wien verbracht.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.SŁÓWKA I ZWROTY PO NIEMIECKU dla Początkujących .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Wskazówki jak napisać list formalny po niemiecku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy .Wypracowania - "Moje wakacje" - po polsku i po niemiecku..

Ja wakacjach byłem w Warszawie.

Mój wymarzony dom / mein Traumhaus.. Wcześniej przebywał w więzieniu w Witebsku, Leningradzie i Wołogodzie, o czym pisze w retrospekcji….. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10) .. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia .To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.. 2011-09-04 17:13:30Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz.Zadanie: napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat Rozwiązanie: nie mam rosyjskiego wejdz na tłumacza naoisz po polsku a później przetłumacz na rosyjskli d. napisz po rosyjsku .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.wakacje - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Bardzo proszę Was o pomoc.Praca w wakacje - wady i zalety / Ferienjob - Vor- und Nachteile.. Opis wakacji angielski.Poniedziałek był ostatnim dniem na nadsyłanie wypracowań konkursowych o Waszych wymarzonych wakacjach..

Co znaczy i jak powiedzieć "wypracowanie" po niemiecku?

Jetzt bin ich schon gesucht.zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Będzie naj i 2 dyplomy.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.I like suborning on the hat sand.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: julek69 9.5.2010 (14:28) Perfekt Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązaniaOpis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 877 3 .Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Był wówczas 21 i 22 letnim więźniem.. Bardzo wtedy wypocząłem.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Kupowanie butów (dialog) / in der Schuhabteilung.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Opowiada własne autentyczne przeżycia z pobytu w rosyjskim łagrze w Jercewie.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku..

Całe wypracowanie →Egzamin gimnazjalny 2012", M.

Meine sommerferiwn waren .Gustaw - główny bohater i jednocześnie autor książki.. Mój pierwszy lot samolotem / mein erster Flug.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. Dosyć długo na blogu nie pojawiały się wpisy z działu Deutschlerner stellen sich vor, więc przyszedł chyba czas na reaktywację.W skrzynce mailowej czekała na mnie wiadomość od Danuty z Wejherowa.Danuta jest mężatką i ma czworo dorosłych dzieci.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt