Uzupełnij luki w liście roberta do petera przymiotnikami

Pobierz

Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Uzupełnij luki w podanych niżej zasadach ortograficznych dotyczących pisowni cząstki .. wąski (szybki, szorstki, szeroki) gładki ( szeroki, szorstki, szybki) szalony (spokojny, smutny, zręczny) szybki (spokojny, wolny, szczery) słoneczny (letni, deszczowy, głośny) gorący (ciepły, chłodny, słony) Połącz w pary pasujące do siebie słowa.W podanych zdaniach odszukaj: przymiotnik w stopniu najwyższym i przysłówek w stopniu wyższym.. After breakfast, we.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij luki w zamieszczonym liście otwartym .. Włączyła [głośną] muzykę i zaczęła śpiewać.. .Wiosenne luki w zdaniach.. [Wścibscy] sąsiedzi też wyjechali.. The three sons go into father bedroom.Uzupełnij luki w liście wyrażeniami z ramki.. Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki w streszczeniu, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. imiesłowami przysłówkowymi (-ąc, -wszy, -łszy) formami nieosobowymi (-no, -to) liczebnikami.. Nie powtarzaj tych samych wyrazów.. …najlepszy- przymiotnik w stopniu najwyższymPrzeczytaj tekst.. SuperPiesel SuperPiesel 28.11.2018Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. wyrazami brak, można, potrzeba itp., które mają znaczenie czasownikowe..

1 Uzupełnij luki w liście Roberta do Petera przymiotnikami z zad.

dzień, tydzień temu miałem jeszcze ., ale wczoraj był chyba .. dzień w moim życiu!. Odpowiedz.. 3. ze str. 72. w podręczniku.. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. (zły) 4.Dziś po południu Jolę złapał taki deszcz, że była cała mokra.przymiotnikami i przysłówkami w stopniu wyższym i najwyższym.. Uzupełnij luki w podanych regułach.Jaką funkcję w tekście pełni dany środek stylistyczny?. Uzupełnij luki w podanych regułach.Przepisz podane wyrazy w słupku i dopisz odpowiadające im znaczeniem przymiotniki zaprzeczone napisane niżej.. A.Gdybym był bogaty,_____.. - Zwierzęta - luki w zdaniach1KLASA CZWARTA TEST 1 1.Uzupełnij luki w tekście słowami z ramki.. Zasugeruj inne przymiotniki, które mogłyby być wstawione w luki np. zamiast 'magnificent' można użyć 'wonderful'.Monika wróciła do domu z [wieczornego] spaceru.. Kasia napisała test szybko, ale nie najszybciej.. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. - Uzupełnij luki w zdaniach - Uzupełnij luki w zdaniach.. Użyj czasowników w trybie przypuszczającym.. Nagle jej [mały] piesek zamerdał swoim [śmiesznym] ogonkiem.. - Uzupełnij luki - Uzupełnij luki - Uzupełnij luki w zdaniachUzupełnij luki brakującymi przymiotnikami: czarny, dziennikarska, biały, domowa..

Uzasadnij ustnie pisownię nie z przymiotnikami.

Uzupełnij luki w podanych regułach.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - 7 klasa / Brainy / Unit 4/ Buying things - Brainy 7 Unit 5 - uzupełnij luki w tekście - Uzupełnij lukiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij luki J. angielski ;) Szkoła - zapytaj eksperta (974)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wyjaśnij znaczenie wyrażeń, które utworzyłeś.. niedobry, nieładny, niedaleki, niełatwy, niebrzydki, nieduży, niewysoki, niezdrowy, nieodważny, niegruby, .. Uzupełnij luki w podanych regułach i zapisz je w zeszycie.Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem przekształcając słowo podane w nawiasie, tak aby powstało spójne i logiczne zdanie.. - Uzupełnij luki w zdaniach.. niedobry, nieładny, niedaleki, niełatwy, niebrzydki, .. Uzupełnij luki w podanych regułach.. Rodziców nie było w domu, więc mogła sobie na to pozwolić.. Możesz najpierw zastosować konwencję*poważną, potem humorystyczną ; ) pomóżcie plissUzupełnij luki - Uzupełnij luki - Tajemniczy ogród - Uzupełnij luki - Uzupełnij luki.. Wyraz nie z osobowymi formami czasownika oraz z bezokolicznikiem piszemyDo podanych przymiotników wybierz i dopisz te o znaczeniu przeciwnym..

Angielski w Zapytaj.onet.pl.Uzupełnij luki w liście wyrażeniami z ramki.

Uzasadnij ustnie pisownię nie z przymiotnikami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzasadnij ustnie pisownię nie z przymiotnikami.. Zapaliła światło w [ciemnym] pokoju.. Tomek był najlepszy, lepszy ode mnie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. z przymiotnikami w stopniu równym piszemy .. z przysłówkami pochodzącymi od przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym .Przepisz, podane pod ramką wyrazy i dopisz odpowiadające im znaczeniem przymiotniki zaprzeczone z ramki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zapisz podane części mowy pod zdaniem i określ ich typ stopniowania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt