Podaj imiona i nazwiska postaci przedstawionych na fotografiach

Pobierz

Karty …Podaj imię i nazwisko osoby przedstawionej na obrazku 2010-12-11 19:57:11; Podaj imię i nazwisko osoby przedstawionej na obrazku (Imię Nazwisko) …Podaj imiona i nazwiska postaci przedstawionych na fotografiach oraz określ, jaką funkcję pełniły.. Zaznacz poprawne dokończenie zdań.. Zapisz w tabeli imiona i nazwiska osób, których dotyczą podane opisy.. Od lewej strony.. Zakres …Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj polecenia A) Zapisz w wyznaczonych miejscach imiona i nazwiska przedstawionych postaci B) Napisz która …Podaj imię i nazwisko osób przedstawionych na fotografiach oraz wymien po dwa najważniejsze twoim zdaniem ich zasługi związane z odzyskaniem przez Polskę …1.podaj imię i nazwisko postaci przedstawionej na ilustracji (załącznik.). b) Napisz nazwę formacji wojskowej, w której walczył …Na podstawie fotografii Złotej Kaplicy w Poznaniu wykonaj polecenie.. Podaj imiona i nazwiska postaci przedstawionych na fotografiach oraz określ, jaką funkcję pełniły.. Question from @Magdalenakrako123 - Szkoła podstawowa - HistoriaPrzyjrzyj się fotografii i wykonaj polecenia.. Prymas August Hlond Władysław Gomułka Stanisław Mikołajczyk Zygmunt Szendzielarz …Rozpoznaj postaci osoby ukazane na fotografii, podaj ich imię i nazwisko.. (załącznik) b) Zapisz w …Podaj imiona i nazwiska osób przedstawionych na fotografii.Proszę o jak najszybszą odpowiedź..

1. Podaj imiona i nazwiska postaci przedstawionych na ilustracji.

Przyporządkuj każdej postaci odpowiednie informacje, wpisując w kratki właściwe litery.. Odpowiedzi wybierz spośród podanych niżej w …A)wpisz imię i nazwisko każdej z przedstawionych postaci z wyznaczonym miejscu obok fotografii wykorzystaj informacje z ramki Józef Piłsudski Ignacy Jan …Podaj daty roczne przedstawionych na obrazach wydarzeń: A. Rozpoznaj postaci ukazane na fotografii, podaj ich imię i nazwisko.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Historia ziemiańska z roku 1911 i 1912 we dwunastu częściach wierszem Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie.. Podaj nazwisko postaci , o której mowa w pierwszym wersie fragmentu 1. wiersza.. A-koronował się na …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. A- B- C- b)Poda… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przyjrzyj sie zamieszczonej fotografii.. Zadania pochodzą z oficjalnych arkuszy maturalnych CKE, które służyły przeprowadzaniu majowych egzaminów.. Na podstawie cytatów rozpoznaj postaci.. Ilustracja przedstawia śmierć jednego z polskich bohaterów narodowych …(II SA 686/99) wyraził pogląd, że błędem jest twierdzenie, iż imię i nazwisko oraz stanowisko pracownika państwowego (z wyjątkiem służb specjalnych) lub …9..

a)Zapisz imiona i nazwiska postaci z fotografii.

Władysław Raczkiewicz Władysław Sikorski Stanisław Mikołajczyk Kazimierz Sosnkowski …Podaj nazwiska i imiona przedstawionych postaci.. Question from @darek7816 - Gimnazjum - HistoriaRozpoznaj postaci osoby ukazane na fotografii, podaj ich imię i nazwisko.. Karty pracy ucznia.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu …4.. Podaj …Zadania maturalne z Historii Temat: Starożytność (część 1.). B. Nazwij wydarzenie, którego dotyczy drugi fragment wiersza.. Harry Truman Konrad Adenauer Nikita Chruszczow Imre Nagy Mao Zedong Czang Kaj Szek …1.Przyjrzyj się fotografii, a następnie wykonaj polecenia.. b) Podkreślono … a) Podaj imiona i nazwiska osób pokazanych na zdjęciu oraz nazwy państw reprezentowanych przez nie Odpowiedź na zadanie z Poznać przeszłość Wiek XX.. Dlaczego jest ona uważana za bohatera narodowego?. A - Martin Luther King Odpowiedź na zadanie z Poznać przeszłość Wiek XX.. Daje najj :) Odpowiedz przez Guest.. a) Podaj imię i nazwisko mężczyzny na zdjęciu.. 2.Porównaj mapę Imperium …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1.Podaj imiona i Nazwiska przywódców przedstawionych na ilustracji 2.Napisz jak nazywa się budynek widoczny w tle.Wyjaśnień …3Zadanie.. Ilustracja …Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl a) W wyznaczonych miejscach zapisano imiona i nazwiska przedstawionych postaci..

a) Podaj imię i nazwisko postaci widocznej na zdjęciu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt