Wyjaśnij jaką rolę odgrywa wilk w przyrodzie

Pobierz

Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Odpowiedz przez Guest.Proces chemosyntezy odgrywa ważną rolę w obiegu pierwiastków w przyrodzie.. Znajduje się w stałym obiegu w …Mchy w przyrodzie odgrywają dużą rolę.Dają schronienie wielu drobnym zwierzętom i dają im pokarm, zapobiegają powodziom i wysychaniu gleby, są wykorzystywane do …Odpowiedź: Mchy są niewielkimi roślinami, ale odgrywają bardzo ważną rolę w przyrodzie, ponieważ mają zdolność magazynowania dużej ilości wody, dzięki temu …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wyjaśnij, jaka rolę odgrywają mchy w przyrodzie?. Odpowiedz przez Guest.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Jaką rolę w wierszu Horacego "Do Deliusza" pełni przyroda (w środkowej części wiersza) !. Postaram się udowodnić słuszność mojej tezy …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zmysł węchu w organizmie odgrywa bardzo ważną rolę - pomaga nam w ocenie jakości pokarmu.. 2008-11-19 14:11:27; Dlaczego …Według mnie natura od najdawniejszych czasów odgrywała bardzo ważną rolę w życiu człowieka.. 10 Zadanie.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-10-19 21:43:10Jaką rolę odgrywają w Twoim życiu rodzice?. Rozwiązanie Przyroda stanowi tło dla ukazanego w tym fragmencie dworu w Soplicowie …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Wyjaśnij, jaką rolę odgrywają wilki.

9 Zadanie.. 5 punktów Wyjaśnij jaką rolę odgrywa w życiu roślin wiatr Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Biologia przez …Rola i znaczenie tarcia w przyrodzie.. Drapieżniki pełnią ważną rolę w przyrodzie - regulują liczebność innych zwierząt, polując zwykle na …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. od Wikamotyl2 12.06.2017 Zaloguj się by dodać komentarz …Opisz rolę, jaką odgrywa woda w przyrodzie i w życiu człowieka?. * tworzenie struktury gruzełkowatej gleby, * udostępnianie azotu dla roślin, * …Kamień, drzewo mają dusze pokutujących w nich ludzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …wyjaśnij , jaką rolę odgrywają drapieżniki w naturze.. Proszę napiszcie szybko i tak na poziomie klasy 6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. mikjedanme mikjedanme 07.05.2020Wyjaśnij, jaką rolę odgrywa roślinożerność i drapieżnictwo w utrzymaniu różnorodności biologicznej.. 3 Zobacz odpowiedzi natalia95 natalia95 Woda w przyrodzie odgrywa bardzo wazną rolę …Wyjaśnisz, jaką rolę odgrywa w organizmie zmysł węchu.. Dżdżownica … 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 14.9.2015 (15:44) - przydatność: 72% - głosów: …Jaką rolę odgrywa w przyrodzie bezkręgowiec?.

Przyroda odgrywa ogromną rolę w akcji utworu.

Podczas topnienia śniegów lub ulewnych deszczy, zmniejszają tym ryzyko powodzi.. klasy 6.. Udało nam się przywrócić polskiej naturze ten gatunek, teraz musimy nauczyć się z nim żyć.. Learn vocabulary, terms, and …Jaką rolę odgrywają mchy w przyrodzie i w życiu człowieka ?. 2. Podaj przyczynę spadku liczebności wilków w Polsce.Przyroda.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania …Wyjaśnij, jaką rolę w przyrodzie odgrywają organizmy odżywiające się szczątkami roślin i zwierząt.Plis to na jutro !. Tajemnicze jezioro, na dnie, którego znajdują się ruiny …Start studying Jaką rolę w pieśniach J. Kochanowskiego odgrywają opisy natury?. Podczas suszy …Woda w przyrodzie Woda jest jednym z najważniejszych i najbardziej rozpowszechnionych związków chemicznych na kuli ziemskiej.. Na co dzień spotykamy się z nim wykonując zwykłe, codzienne czynności.. Wilk nie musi być …Wilk szary, wilk (Canis lupus) - gatunek drapieżnego ssaka z rodziny psowatych (Canidae), zamieszkującego lasy, równiny, tereny bagienne oraz góry Eurazji i Ameryki …Wyjaśnij, jaką rolę odgrywają mchy w przyrodzie.. Tarcie jest zjawiskiem powszechnym.. i tak jest do dziś.. 2013-08-31 08:56:20; Jaką rolę odgrywa woda w przyrodzie i w życiu człowieka?. (Proszę o krótką odpowiedz) 2 Zobacz odpowiedzi zuzikwarch zuzikwarch Odpowiedź: Mchy mają bardzo ważną role w …Mchy w przyrodzie odgrywają rolę magazynowania ogromnych ilości wody..

Wilki przyczyniają się do zachowania równowagi w przyrodzie.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt