Co twoja postać wnosi do roleplay u na naszym serwerze

Pobierz

Prz.Na serwerze bardziej będziemy się skupiać na RolePlay państw, aniżeli odrębnych postaci.. Przed napisaniem podania proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w tym dziale.WyspaRP.PL jest serwerem RolePlay tworzonym na alternatywnym multiplayerze do GTA V - FiveM.. Zabronione jest przenoszenie samochodów, pieniędzy z postaci na postać czy przedmiotów badź broni z szafek.Zacznijmy od tego co znajdziesz u nas na serwerze ----- 1.Nowy system rekrutacji dla LSPD,EMS i Mechanika.. Jeżeli tylko masz jakiś problem, napisz do jednego z administratorów na discordzie lub przez /h w grze a napewno ci pomoże!Czeka na Ciebie 10 tygodni skumulowanej akcji w Metin2, a po zakończeniu eventu masz możliwość przeniesienia swojej postaci - od 17.02.2021 do 2.03.2021.. Ta usługa nie jest dostępna w WoW Classic.Rocket League Polska jest to nowy serwer, który się wciąż rozwija na naszym serwerze znajdziesz takie rzeczy jak: AutoRole np. od Bronze do SuperSonic albo na jakiej grasz platformie.. Nasza główna zaleta to to, iż na serwer nie dostaje się byle kto.. Powodem dla zabijania może być chęć wzbogacenia się (wiecie.. piraci), nie stosowanie się do poleceń .Poduszka z grafiką związaną z naszym serwerem, Statuetka dolara symbolizująca nasz serwer z nickami ekipy (stan na grudzień 2020) wykonana przez @Aj_Love_It_Pompa, Zapalniczka Zippo..

Nagrody za ...Polski serwer roleplay GTA 5 rp GoToRP.

Twoja aplikacja trafia bezpośrednio na naszego DISCORDA i .Cześć, zapewne kilka osób mogło przekonać się już o nowym podejściu do karania AJ/blokadami/banami za grę IC na naszym serwerze jednakże chcielibyśmy to wyraźnie zaznaczyć tematem.. Podczas grania na serwerach RP wszystko co robimy musi być realistyczne.. Przypięcie serwera -30 zł donate.. Uwaga!. sprawdź tutaj serwer i zagraj z nami Serwer zostal stworzony przez graczy dla graczy, wiec liczymy na wasze wsparcie.Unique RP - Serwer Role Play GTA V. UniqueRP to serwer roleplay utworzony z myślą o dobrym RP, z fabułą i historią.. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.Nick (OOC): Noffity Wiek (OOC): 15 Link do Profilu Steam lub STEAM ID64: 76561198827861634 Doświadczenie Role Play: Nigdy nie grałem na RP, więc doświadczenie mam zerowe.. Jeśli Twoja postać ma nazwę, która nie narusza naszych zasad nazewnictwa, ale nadal chcesz ją zmienić, możesz kupić usługę Zmiana Nazwy Postaci.. Bardzo Szybko nasz serwer sie rozwija Trade z róznymi graczami Zadbane Community które ciągle budujemy Miłą .️ Serwery Minecraft Roleplay - lista serwerów Minecraft Roleplay.. Starajcie się kreować swoje postacie z rozsądkiem, bo to jedna z najważniejszych kwestii rozgrywki na serwerze Role Play..

Trzecia postać jest dostępna tylko dla administracji eventowo.

Nic trudnego!. Każdy gracz musi mieć pomysł na styl gry postaci.. Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych.. FiveM is renowned for its roleplay serversNasza administracja ma już za sobą grube miesiące spędzone na tym, oraz na innych projektach!. To właśnie one umożliwiają Ci dobrą zabawę i możliwość wczucia się w bohaterów gry.. Nie wolno zabijać randomowych bez powodu ludzi.. Co to jest, na czym polega?. Pamiętajmy że uderzanie 200km/h w ścianę i odjeżdżanie z miejsca zdarzenia nie jest realistyczne , w realnym świecie byśmy raczej nie przeżyli.Doświadczenie w roleplay 'u?. Marzyłeś żeby zostać policjantem ?. Głównie chodzi nam o spamkonfe, relacje między graczami, administracją, wspomnienie o zachowaniach lub sytuacjach, które mogą was wprowadzać w dyskomfort.Poważne lub powtarzające się naruszenia zasad mogą doprowadzić do nałożenia na konto kar.. Dołącz do najdłużej działającego serwera RolePlay w świecie Grand Theft Auto 5 .. Twoja postać przestanie się męczyć podczas biegania, a jej prawy sierpowy powali z nóg byka.. Jedna z dwóch postaci musi być w jakiejś frakcji (EMS, SASP, LSCM, Adowkaci).. Odgrywałem wszystkie frakcje, byłem Medykiem Fabio Stearts który bardzo lubił pomagać ludzią, na innych wyspach odgrywałem również Komendanta oraz Mafioze.Chciałbyś poczuć się jak jeden z bohaterów GTA?.

Wyzwania na serwerze zmieniają się co tydzień.

Wchodząc na UniqueRP nie licz, że długo przetrwasz.Przychodzimy do was z ważną prośbą - zwracamy się do członków naszego RP, aby z użyciem skandynawkowego Tellonym, wypowiedzieli się o atmosferze na RP.. Zawsze chętni do pomocy, doświadczeni, pozytywni administratorzy to u nas codzienność!. Dołącz do Naszej społeczności na Discord i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami.Grałem na dużej ilości wysp począwszy od PowerLifeRp i kończąc na SlowLifeRp.. : Doświadczenie w RP: Kilka słów od siebie: Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie) Wiek postaci: Historia postaci: (min.. albo zawsze chciałeś pomagać obywatelom?. (1)postać nijaka - postać, której kierunek i sposób rozwoju co chwilę ulega zmianie, przy czym zmiany te podążają w zupełnie różne sobie strony; postać pozbawiona zróżnicowanych cech charakteru; postać o .Wzór podania na Whitelist Imię: Wiek: Nazwa na Discordzie: Link do Steam: Co wiesz o RP?. Część z fantów mieliście już okazję zdobyć przy okazji ostatnich Finałów, część z nich jest nowym pomysłem - zobaczymy, jak się sprawdzi.Ponieważ roleplay nie polega na grindzie mamony i powiększaniu przy jej użyciu poziomu bohatera (co na serwerach RP w GTA utożsamiane jest czasem z kupowaniem np. coraz szybszych samochodów).Jeśli są tutaj osoby, które lubią dobry klimat Role-Play, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem!.

150 słów) Twój pomysł na grę/postać: (min.

Nasz serwer od dluzszego czasu jest jednym z lepszych serwerów Whitelist OFF pod wzgledem Community, Skryptowym jak i Roleplay'u.. Pamiętajcie, że liberalny RolePlay, gdzie gracz ma narzędzia do rozwoju postaci nie jest hehe/discord/luźnym RP.. witam chciałbym się dostać na serwer lat 15 grałem na 4 serwerach rp zna mi i do dość dobrze ogarniam spraw .. GTA Roleplay.. Aby dostać się na naszą wyspę, potrzebna jest ciekawa aplikacja oraz znajomość niezbędnych pojęć w świecie RolePlay.Polski Serwer Role Play GTA V - V-LIFE.. Zmiana imienia twojej postaci.. Gram w rp od około 8 miesięcy, przegrałem dotychczas około 600godzin właśnie w roleplay'u.. Podstawa?. Wystarczy że udasz się do urzędu pracy i złożysz aplikację do danej frakcji!. 50 słów).Tak więc, gdy już twoja postać, jest gotowa do gry, postaraj się urozmaicić jej możliwości, m.in zaopatrując się w telefon, prawo jazdy, dowód osobisty czy inne skrypty, które urozmaicą naszą rozgrywkę.Dodano: 5.13 Zakazuje się porywania osób spod więzienia Zmieniono: 4.4 Imię i nazwisko postaci musi być napisane alfabetem łacińskim bez znaków specjalnych, nie może być ono polskie lub spolszczone 6.5 O zabiciu postaci (CK) decyduje tylko jej właściciel lub Administracja.. Po opłaceniu reklamy prześlij swój nick z donate do Asaxo oraz post serwera utworzony na GTA Forums.Drugą postać można uzyskać poprzez rozmowę na discordzie.. W tym dziale należy składać podania na whitelistę.. Właśnie do tego służą serwery Roleplay.. Jednak jest kilka ważnych zasad, które musisz znać!. 8.9.1 Taka grupa nie może mieć więcej niż 4 członków w aktywnej rozgrywce na serwerzeZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Co to jest 'roleplay'?. Imię i Nazwisko postaci (IC): Scott Cloudy Pomysł na Postać / Informacje o Postaci (IC): Scott jest to amerykanin .Jeżeli twoja postać została pobita lub postrzelona do utraty HP to nie pamięta ona nic co wydarzyło się w ciągu ostatnich 20 minut..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt