Test ania z zielonego wzgórza klasa 6

Pobierz

Kamienie na szaniec popularność: 165 dodał: BigBoss40: Synonimy w języku polskim.. 6) O czym marzyła Ania?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281785.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Szukaj.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat liryka24.. Dorota 5 lat temu.. Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza napisana przez cała klasę na lekcji języka polskiego.. 5) Na jaki kolor Ania przefarbowała włosy?. Udostępnij.. Ania nauczycielkà w Avonlea.. 23 września 2020 .. Kim byli rodzice Ani Shirley Ania z Zielonego Wzgórza najważniejsze momenty Ania z Zielonego Wzgórza test dla sprawdzenia wiadomości Na jaki kolor Ania Shirley .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w .Krokodyle z 6 klasy :-) Nasze prace..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Jest to młoda sierota, która w wieku jedenastu lat .na treści powieści "Ania z Zielonego Wzgórza".. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozpocznij test.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. a) bo była dziewczynką, b) bo miała rude włosy, c) bo była chuda.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ania z Zielonego Wzgórza.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery - czytanie ze zrozumieniem.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. W karcie pracy nr 2 znajdują się dwa zadania.. z kręgosłupem .. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Zapraszamy!. Płynął przez nie strumień wesołych promieni słonecznych, a poza nimi coś niezmiernie lekkiego i białego powiewało ku błękitnemu niebu.Plik test z ani z zielonego wzgorza klasa 6.pdf na koncie użytkownika devika777 • Data dodania: 21 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Test z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 6 z odpowiedziami..

ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaTest Ania z zielonego wzgórza !

Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. a) czerwony, b) zielony, c) fioletowy.. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do podanego fragmentu i znaleźć tam potrzebne Ci .Lektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego WzgórzaLucy Maud Montgomery "Poranek na Zielonym Wzgórzu" Dzień był już jasny, kiedy Ania obudziła się i siadłszy na łóżku, spojrzała nieprzytomnie w okno..

Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.klasa 6 Lektury uzupełniające "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 1.

Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1901 d) 1882 Rozwiązanie - Lucy Maud Montgomery urodziła się i .Ania z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Notatki z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Elementy Êwiata przedstawionego • czas akcji: XIX wiek • miejsce wydarzeƒ: Zielone Wzgórze, Sosnowe Wzgórze, Avonlea, szkoła, koÊciół, Carmody, Białe Piaski, Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Przeczytaj dokładnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Życzę wam powodzenia!. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Inne testy z kategorii.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone Wzgórze?.

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Podobne działy .. Klasa 6.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Sprawdź .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test 3 "Kapelusz za 100 tysięcy" - test 1Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: a) piwonii b) orchidei c) róży d) pelargonii .. a) o pierścionku, b) o sukience z bufiastymi rękawami, c) o psie.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Pani Magdalena G i ja jesteśmy z Was dumne :-) Ania Shirley jest tytułową bohaterką powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Test składa się z 12 pytań.. ze wzrokiem .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Matematyka.. Fragment rozdziału "Epoka w Życiu Ani" z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.. Część VIII popularność: 323 dodał: bodzia .z sercem ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt