Kartkówka ze znaków ostrzegawczych

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kartkówka pomocy?. Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.. W środku: kwadraty docelowe, na które przesuwamy znaki.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Krótkie quizy tematyczne.. Zawiera 41 pytań.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Droga podporządkowana; Jaki to znak informacyjny?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKartkówka ze znaków ostrzegawczych.. z 2002 r. Nr 170, poz. 1393).Cele lekcji: Na dzisiejszej lekcji: poznacie terminy: znaki poziome, znaki pionowe (ostrzegawcze, nakazu, zakazu, informacyjne), będziecie potrafili wytłumaczyć znaczenie wybranych znaków drogowych,Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.. W Polsce znaki ostrzegawcze określa ustawa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.. Ustąp pierwszeństwa ?. O tym, że poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu informuje nas znak: a : b : c .. Skomentuj.. Znak A-26 Lotnisko.Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c) Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków widniejących na ilustracji jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który znak oznacza "zakaz zatrzymywania się": a) b) c)Umieszczona pod znakiem ostrzegawczym tabliczka T-3 oznacza koniec takiego odcinka..

Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.

268 ZadanieZadanieTest ze znaków drogowych Znaki informacyjne.. Zgodnie z rozporządzeniem, znaki ostrzegawcze .Znaki ostrzegawcze w postaci znaków świetlnych, na których symbole barwy białej znajdują się na czarnym tle, mają takie samo znaczenie, jak znaki w postaci tarcz z czarnymi symbolami.. Testy \ Prawo jazdy \ Znaki ostrzegawcze; Znaki ostrzegawcze, test na prawo jazdy Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.Czy rozpoznasz znaki ostrzegawcze?. Który znak ostrzega przed niebezpiecznymi zakrętami?U góry: plansza ze znakami z wybranej grupy.. Krótkie quizy tematyczne.. .Kartkówka (klasa IV) - Znaki rzymskie, kalendarz, czas.. 45minut.pl; Publikacje; Inne; Autor Krzysztof Kozon Data publikacji 2009-05-25 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Dominik.P 5 lat temu.. Testy online z odpowiedziami.. Wstecz DALEJ.. Znaki ostrzegawcze.. 0 ocen | na tak 0%.. Może występować z tabliczką T-4 lub T-5.. Przy każdym z nich tylko jedna definicja jest poprawna, więc nie powinno być problemów..

Sprawdza znajomość znaków drogowych.

0 0 Odpowiedz.. super przydalo sie do sprawdizanu ze znaków :)Który znak oznacza, że na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym (czyli takim, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, ani nie kieruje ruchem uprawniona osoba np. policjant) pierwszeństwo będzie miał pojazd nadjeżdżający z prawej strony (za wyjątkiem pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo bez względu na to, z której strony nadjeżdża):Znaki ostrzegawcze - kartkówka.. ?Znaki bezpieczeństwa - zestaw symboli dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny stosowany w miejscach użyteczności publicznej i w zakładach pracy.. A-4 Niebezpieczne zakręty, pierwszy w lewoTest jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej.. W trybie łatwym na planszy pojawia się kilkanaście znaków z różnych grup, w losowej kolejności.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Skrzyżowania ze znakami.Kodeks drogowy, Kredyty samochodowe, Myjnie samochodowe, Nauka Jazdy, Ośrodki egzaminacyjne na prawo Jazdy, Quady i prawo, Podróż samochodem, Punkty karne, Parkingi, Sklepy motocyklowe, Stacje benzynowe, Tablice rejestracyjneKartkówka z techniki .. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. .Który ze znaków zezwala na poruszanie się kierującemu rowerem?. Krótkie quizy tematyczne.. Napisz do nas..

ILE jest wszystkich ogółem znaków ostrzegawczych ?

Dopasuj tylko jedną odpowiedź do znaku.. Testy online z odpowiedziami.. Możliwość pobrania znaków w wersji PDF lub PNG.Znaki ostrzegawcze - ich zadaniem jest informowanie uczestników poruszających się w ruchu drogowym o potencjalnym niebezpieczeństwie i zastosowaniu zasad szczególnej ostrożności.. W Polsce znaki zakazu określa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.. Rozwiąż darmowy test na prawo jazdy i sprawdź.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Znaki ostrzegawcze uprzedzają o miejscach na drodze, w których występuje lub może występować niebezpieczeństwo, oraz zobowiązują uczestników ruchu do zachowania szczególnej ostrożności.. Odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi:Znak A-24 "rowerzyści" ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają na jezdnię lub przez nią przejeżdżają.. Na dole: przyciski do rozpoczynania nowej rundy na tym samym poziomie trudności.. Skrzyżowania ze znakami.Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Wybierz, które ze znaków ostrzegawczych zamieszconych poniżej dotyczą.. Podobne pytania.. Droga z pierwszeństwem ?. Pokaż pytania.. Zakaz wyrażony znakiem zakazu obowiązuje od miejsca jego ustawienia, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej.Test ze znajomości znaków drogowych zakazu..

2012-02-16 18:23:55; Ile jest znaków ostrzegawczych?

Przy każdym z nich tylko jedna definicja jest poprawna, więc nie powinno być problemów.. Bądź bezpieczny na drodze.. Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2 Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe Test Znaki drogowe - sygnalizatory Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1Jak dobrze znasz ostrzegawcze znaki drogowe.. Znaki ostrzegawcze 1.. Jaki to znak informacyjny?. Wysłany przez Joanna Palińska | | AKTUALNOŚCI, Kartkówki | 0 | Przykładowe zadania o znakach rzymskich, obliczeniach czasowych i kalendarzowych.. 42 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.. Znak A-25 Spadające odłamki skalne.. Znaki ostrzegawcze w postaci znaków świetlnych, na których symbole barwy białej znajdują się na czarnym tle, mają takie samo znaczenie, jak znaki w postaci żóltych tarcz z czarnymi symbolami.Ostrzega o dwóch niebezpiecznych zakrętach, z których pierwszy jest w kierunku wskazanym na znaku, a drugi może być zarówno w lewo, jak i w prawo.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Znaki zakazu Znaki zakazu obowiązują na drodze, na której są umieszczone, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej.. Pomocy ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt