Napisz nazwy zwierząt następnie posłuchaj i ponumeruj

Pobierz

Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 2015-07-19 19:00:22 Podstawowe nazwy zwierząt - Niemiecki 2013-02-17 19:58:16Dzisiaj poznasz nazwy zwierząt domowych.. Strony: 44-45 Transkrypcja nagrania: She has got a .Dopasuj i napisz po śladzie nazwy zwierząt.. Dzisiaj powtarzamy unit 7.. Mi się zgubiła płyta więc nie wiem, ale proszę jak ktoś ma te książki i płytę to niech napisze :) Z góry dziękiLesson 20.. Wykonaj ćwiczenie 2 s. 50.. 3.Następnie otwórz ćwiczenie na stronie 64, zadanie 2 (unit 7).. WTOREK (26.05) Karty pracy część 4.. A teraz, otwórz ćwiczenie na stronie 79 (wycinanki na końcu zeszytu ćwiczeń).. 2, str. 60 w podręczniku.. Ćwiczenia str. 59.. Zatrzymuj nagranie po każdym opisie i odgadnij o jakie zwierzę chodzi.. 30 słów i wyrażeń związanych z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem / ponumeruj od 1 do 30/.. Posłuchaj nagrania CD_1.43 i spróbuj odgadnąć, które zwierzęta są opisane w nagraniu.. 2014-04-29 12:52:14 Czy dobrze znasz nazwy zwierząt po angielsku ?. It's a bear - niedźwiedź 3. .. 4.Następnie dopisz 6 innych nazw zwierząt i utwórz ich nazwy .Następnie napisz zdania według wzoru zgodnie z informacjami odkrytymi w labiryncie..

It's an ...3 ***Napisz, posłuchaj i ponumeruj.

It s a h. 2 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 1 Uzupełnij zdania.. Dorysuj brakujące elementy i pokoloruj obrazki.. Następnie podaj nazwy czynności przedstawionych na zdjęciach.- zad.. 14 S O N G S 3 Uzupełnij tekst piosenki.. Piątek 12.06.20r.. Niektóre z nich znasz już z przedszkola.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Napisz 2 linie wielkiej litery Ł i 2 małej litery ł oraz wyrazy: .. 3 znajdź nazwy ubrań i połącz z obrazkiem.. Ponumeruj obrazki zgodnie z kolejnością zdarzeń.. W zadaniu 2 powiedz jakie to słówka i co powinno być na pustych obrazkach 3.Dziś poćwiczymy nazwy części ciała i przypomniemy sobie nazwy niektórych zwierząt: giraffe, elephant, lion, tiger.. Za pomocą nożyczek .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Wykonaj zadanie 15 - wpisz nazwy zwierząt, które widzisz na obrazkach 1-5, wybierając je spośród wyrazów z ramki.. Strona 85: - zad.. Chętni uczniowie mogą pokolorować zwierzaki.. Przeczytaj tekst o tym, jak Marta i Paweł spędzili sobotę..

Lista nazw zwierząt w języku łacińskim.

Przypomnij sobie nazwy zwierząt.. Temat: Expolre!Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Atlas zwierząt z Polski i ze świata - indeks nazw polskich - systematyka, gatunki, zdjęcia i nazwy zwierząt.. Posłuchaj jeszcze raz, tym razem powtarzaj na głos i czytaj słowa pod obrazkami.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Język angielski- nazwy zwierząt.. Najpierw przeczytaj sylaby, a następnie ułóż z nich wyrazy (łapki, .. Możesz ponumerować kolejne wyrazy, będzie łatwiej.. Podręcznik strona 35 zadanie 1 Powtórz.18 Lesson 3 Basic 2 Napisz zdania.. 2 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Posłuchaj nagrania i ponumeruj przepisane do zeszytu wyrazy.. Acanthostracion polygonius Acanthurus sohal Anas crecca .. 119 Następna Koniec.2.Następnie obok napisz przynajmniej 1 wyraz/ możesz i 2/ zaczynający się od tej litery, a który związany jest z pocztą, komputerem lub innymi środkami masowego przekazu.. Drodzy Uczniowie, dzisiaj powtórzymy sobie jeszcze raz nazwy zwierząt i zwrot "There's".Temat: Ćwiczenie pisowni nazw zwierząt.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?.

15 - napisz nazwy zwierząt przy każdej z cyfr; - zad.

Posłuchaj i sprawdź.4 Lesson 3 Challenge 1 Przeczytaj zdania i napisz nazwy zwierząt.. Napisz po śladzie nazwy ubrań, przeczytaj wypowiedzi i ponumeruj obrazki dzieci zgodne z opisem w ćw.2.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Napisz po śladzie nazwy ubrań i połącz z obrazkami w zeszycie ćwiczeń str. 83 ćw.1.. 16 - dokonaj samooceny - jeśli uważasz, że opanowałeś materiał, który przerobiliśmy, przyklej w kółkach odpowiednie naklejki (unit 8, są na końcu książki).. Popatrz na obrazki, włącz nagranie CD3.19 na eDseku, pokazuj paluszkiem obrazki i powtarzaj na głos nazwy zwierzątek.. Posłuchaj i sprawdź.. Powtórzenie poznanego słownictwa.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Następnie powiedz It's a (cat).. Do jednego wyrazu musisz dorysować ubranie.. Dzień dobry!. Posłuchaj piosenki i wpisz nazwę zwierzaka, którą usłyszysz w pytaniu (dla ułatwienia nazwy zwierząt zostały podane w ramce nad tekstem piosenki).. 1 - napisz po śladzie nazwy zwierząt i połącz nazwy z cieniami;Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Lista nazw zwierząt w języku polskim.Następnie włączamy nagranie (CD 2 ścieżka 24) zadaniem ucznia jest słuchać nazw i odgłosów zwierząt i wskazywać zwierzę na ilustracji ilekroć usłyszy jego nazwę..

Atlas zwierząt - index nazw łacińskich.

Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Zadanie z angielskiego (Steps In English 3) !. Lekcja 1.. 1 Przeczytaj zdania i napisz nazwy zwierząt.. 12 .Posłuchaj wierszyka i zapamiętaj go, a następnie powtarzaj go tyle razy, ile razy rysujesz pośladzie dłoń i wszystkie palce.. - Posłuchaj!. A teraz Samoocena.Atlas zwierząt z Polski i ze świata - indeks nazw łacińskich - systematyka, gatunki, zdjęcia i nazwy zwierząt.. 12-06 .Posłuchaj nagrania 30, z opisami zwierząt.. Policz zwierzęta w ramce i zapisz liczbę w okienku, tuż przy obrazku.. 1 i postaraj się wypowiadać ich nazwy wraz z nagraniem.. - chłopiec ( z Księgi Dżungli) 6.. Na tym etapie ważne jest, aby każdy z Was pamiętał już wszystkie nazwy zwierząt, nazwy pożywienia dla zwierząt, a także znał zwroty typu:ROZKŁAD MATERIAŁU z języka angielskiego dla kl. I Footprints 1 ROK SZKOLNY 2011/ 2012 Marzena Przyborowicz 1 IX Okres bezpodręcznikowy FUNKCJE OWE UMIEJĘTNOŚCI OWE Lekcja 1 Zapoznanie dzieci ze specyfikąPosłuchaj, wskazuj kolejne rodzaje pogody na rysunku w zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt