Napisz o swojej wycieczce po angielsku

Pobierz

Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Warszawy.. Wyobraź sobie, że organizujesz szkolną wycieczkę.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Wpis na bloga po angielsku przykład 2.. - Wyraź opinię na temat swojego szefa i uzasadnij ją.Przykład opowiadania po angielsku nr 2.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano, spod budynku naszej szkoły.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Następnym razem musisz ze mną jechać.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Po raz pierwszy podjąłeś/podjęłaś pracę wakacyjną.. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Polish Do Jemenu zjechało wielu reporterów, którzy chcieli napisać materiał o Al-Kaidzie lub terroryzmie.. W tym artykule znajdziesz aż trzy przykładowe opisy siebie oraz przydatne frazy do opisania samego siebie.W CV po angielsku krótko opisz swoje wykształcenie ..

PS.Opis siebie po angielsku.

- Poinformuj, jaką pracę wykonujesz, i przedstaw swoje obowiązki.. Proszę o jak najszybsze napisanie.. możeci zamiast tego poprostu odpowiedzieć na te pytania : 1 Where did you go ?. HELP ME !Napisz e maila do kolegi po angielsku 2018-11-18 21:23:22 Proszę sprawdzcie mi e maila po angielsku !. Podziel się swoimi wrażeniami na blogu.. Wpis na blogu o pracy wakacyjnej.. proszę o jakiś krótki opis podróży ( np. do Włoch) mogą też być jakieś wskazówki !. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. Przynajmniej 20 zdań.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: "I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Zatrzymaliśmy się przyDnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Na zbiórce stawiliśmy się wszyscy - 8 dziewczyn i 10 chłopców.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Tą stronę przegląda teraz 12 gości.. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Mam nadzieję, że pani dyrektor więcej będzie organizowała takich wycieczek.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple..

2008-09-26 15:26:23Opis po angielsku.

2012-04-17 17:29:36 Jak napisać e - maila po angielsku ?. Zgodnie z planem dotarliśmy na miejsce o godzinie 11.00. .. Polish Każdego listopada dziesiątki tysięcy ludzi próbuje napisać swoje 50,000 słów od podstaw w 30 dni.. Wykształcenie (Education) nie jest najważniejszą sekcją CV po angielsku, ale warto krótko o nim napisać, zwłaszcza jeśli związane jest z pracą, którą chcesz wykonywać.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Post na forum po angielsku - zasady pisania Głównym celem posta na forum jest przekazanie wszystkich informacji, których na maturze jest 4.Przykłady użycia - "napisać" po angielsku.. Napisz list do kolegów i koleżanek z klasy z informacjami o tej wycieczce.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: NinaK 17.10.2010 (18:29) napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: pati55 29.10.2010 (19:45)Poniżej zamieszczamy informacje jak należy napisać post na forum po angielsku, wartościowe wskazówki oraz przydatne zwroty.. Wystarczy, że podasz nazwę szkoły, którą ukończyłeś, lata pobierania edukacji i swój stopień naukowy .E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi..

Po angielsku.

Nigdy tej wycieczki nie zapomnę, ponieważ zobaczyłam mnóstwo zabytków i dużo dowiedziałam się o Krakowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt