Test ze znajomości lektury hobbit

Pobierz

Dlaczego?. Napisz do nas.. Posuwali się odtąd wolniej, bo przeważnie szli pieszo obok wierzchowców.. Bohaterom groziła śmierć w płomieniach.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Jaką funkcję miał pełnić Bilbo w drużynie?. Tolkiena.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 5.yyy .Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ "HOBBITA"?. Rzeczownik bór: a) ma 2 tematy oboczne b) ma 3 tematy oboczne c) ma 4 tematy oboczne d) nie ma tematów obocznych 12.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Edit "Hobbit" - test ze znajomości .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. TOLKIENA Tekst I: Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tymO autorze.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA"..

Hobbit - test ze znajomości lektury DRAFT.

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Jak nazywa się główny bohater (hobbit).. Kim był Gandalf?. Szukaj.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Udostępnij.. Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Quizy Os. .. "Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. DODATKOWE: XII.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlay this game to review Other.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna11.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Jaką moc posiadał pierścień znaleziony przez Bilba?. Jak miał na imię hobbit?. Rozwiąż quiz!Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..

Hobbit - test ze znajomości lektury.

Test składa się z 12 pytań.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lecz kraj otwierał się przed nimi zielony; trawa rosła bujnie i hobbit z radością maszerował po niej.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuQuiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Jak się nazywa główny bohater książki.. 2012-05-24 23:06:48Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. by bozek_ania .Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury Test znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

"Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

Tolkiena.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją wiedzę!. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią b) z obawą c) z radością i nadzieją na lepsze czasy d) ze złością .Test jest króciutki i prosty.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Skomentuj.. Jak nazywa się główny bohater (hobbit).. TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaimki przysłowne znajdują się w szeregu: a) kiedyś, tam, ile, tamtędy b) jak, gdzie, tyle, skąd c) tak, tu, kiedyś, tam d) wtedy, gdzieś, ileś, którędy 13.Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?.

Jak miał na imię hobbit?

.Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Tolkien'a.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lektury 5 lat temu.. TOLKIENA Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tym przybytkiem.. Skomentuj.. .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Tolkien).. Test zawiera 30 pytań.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt