Test z lektury tajemniczy ogród klasa 5 pdf

Pobierz

Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Przesłano: 2014-07-22.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej …Test z lektury Tajemniczy ogród.. Zagraj …Rok wydania.. Skomentuj.. 1 osoba kupiła.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Przy pierwszym spotkaniu z wujkiem Mary poprosiła go a) o nowe książki i zabawki b) o przysłanie nauczycielkic) o kawałek ziemi do uprawy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.ZAGADNIENIA Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZEZNACZONE DO REALIZACJI W DNIACH 01 - 05 CZERWCA KLASA IV Temat I: Świat przedstawiony w lekturze "Tajemniczy ogród".. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w …Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52. .. zawiera pytania trudne ale mam nadzieje ze pomoze wam w zrozumieniu lektury pt.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …1) Mary Lennox urodziła się w: 2) Rodzice Mary 3) Pastor Craford 4) Dom pana Cravena miał 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od.Frances Hodgson Burnett …tajemniczy ogród sprawdzian klasa 4.pdf (22 KB) Pobierz..

Odpowiedzi zaznacz na karcie …Test z lektury Tajemniczy ogród.

a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd …Tajemniczy ogród - Test.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM I REDAGOWANIA WYPRACOWANIA NA PODSTAWIE LEKTURY ,,TAJEMNICZY OGRÓD"- KLASA V "Tajemniczy ogród" …Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: …Plik test z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika lexflauta • Data dodania: 20 kwi 2015sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod …Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych …To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a … .. Test z lektury Tajemniczy ogrod.. Zawiera 13 pytań.. Ile było …"Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf …Tajemniczy ogród - test .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik …test ze znajomości lektury tajemniczy ogród.pdf (22 KB) Pobierz..

Test wiedzy …Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" ... Patixella 5 lat temu.

Bydgoszcz.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.6.. Colin był a) synem …Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" …SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. 12,53 zł z dostawą.. quiz ten sprawdza czy znasz lekture pod tytulem,,Tajemniczy Ogod ''.Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej …z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Skomentuj.. Udostępnij.. Tytuł.. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo …Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Czy przetrwasz rozpoczęcie roku …4.. Milionerzy — Edycja Minecraft!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt