W zeszycie przetłumacz zdania 1-6

Pobierz

Udostępnij Udostępnij wg Angelika8.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ona podlała kwiaty 9.. Chciał(a)bym mieszkać w willi.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. W puszce jest 10 ciasteczek.. Klasa 8 Angielski Oxford Repetytorium Ósmoklasisty.. Środa 8.04 2020 r. Klasa .Ex.. Chcę dużo zarabiać i robić karierę 3.. Wykonaj ćwiczenia 16,17 18 str.58.. 1.Ich mache meine Hausaufgaben, (potem oglądam telewizję) 2.Patrick soll den Müll wegbringen, (mimo to gra na komputerze) 3.Bastian muss sein Zimmer aufräumen, (w przeciwnym razie nie będzie mógł pojsc z przyjaciółmi do kina) 4.Eva hat zwei haustiere, (dlatego ma dużo pracyPrzetłumacz zeszycie podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski w parach odpowiedzcie na pytania używając wyrażeń z banku zwrotów powyżej 1 Zobacz odpowiedź lilcix lilcix Odpowiedź: 1-Ale you allowed to bring.. On nigdy nie wychodzi w poniedziałkowy wieczór.. On nie uczył się bardzo .Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki i je zapisz.. Ona wyobrażała sobie dużo pieniędzy 3.. Wymagane logowanie .Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Zad 4..

w zeszycie ćwiczeń.

Edytuj elementy.. Oni doczekali się mistrzostw świata 6.. On nie ogląda teraz meczu piłkarskiego.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad 6.. Willa sportowca jest wspaniała.. Question from @KubK0w - Szkoła podstawowa - Język niemieckiB.. Osadź.. Zrób zdjęcie i prześlij zdjęcie jako załącznik do maila na adres:6.04 2020 r. Klasa VIII.. Dlaczego?. Klasa 1 b Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst na str. 35;- poćwicz w zeszycie literkę .Przetłumacz zdania na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.. Jeden dialog zapisz poprawnie w zeszycie.. ONI NIE PODRÓŻOWALI WCZORAJ.. 1.Przetłumacz do zeszytu zdania i wyrazy z ramki oraz przeczytaj dialog ze strony 60 w podręczniku.. Zdjęcie z zadaniami z zeszytu ćwiczeń przesyła dzisiaj (02 listopada) uczeń z numerem 2.. Więcej.. .Zadanie, przetłumacz poniższe zdania w zeszycie: 1.. Ja pomagam nauczycielce.nie z translatora .. UWAGA!. Zadanie 1 str. 88.. 3) He is releasing a film in June.Przetłumacz zdania na język angielski..

Zapisz je w zeszycie.

2.Wykonaj zadanie 4 z zeszytu ćwiczeń ze strony 75.. Na koniec w zeszycie ćwiczeń rozwiąż 4 dowolne zadania ze str. 21.. Jeżeli chcesz zebrać pierwsze doświadczenia zawodowe, znajdź sobie wakacyjną pracę 5.Jeśli jesteś energiczny, kreatywny i komunikatywny .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ W zeszycie przetłumacz zdanie w każdym z minidialogów.. słuchacie nagrania i powtarzacie.. - Obiecuję, odwiedzę cię.. 1, 2, naucz się dowolnego wiersza do piątku 3 marca;- kaligrafia str. 59.Edukacja matematyczna:- podręcznik: str. 36: wykonaj zadanie 1 i 2;- ćwiczenia: str. 33 zad.. Ułóż wyrazy w takiej kolejności aby powstały pytania w I okresie warunkowym.. Jak się teraz .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Przetłumacz 6 zdania na język niemiecki [klasa V]Przetłumacz fragmenty zdań.. W czwartki ona zawsze ma lekcje pianina.. Odpowiedz.. Pomiędzy szafą, a komodą jest fotel.. My podarujemy rodzicom kwiaty.5.. Ona dzwoni do niego co godzinę.. Wolne skończyło się zbyt szybko 5.. 1 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach jednym wyrazem utworzonym od podanego słowa tak, aby zdania były poprawne gramatycznie i logiczne.. Fabryka zanieczyszczała wodę 10. .. Przetłumacz zdania na język niemiecki i zapisz je w zeszycie 1.. Czym się interesujesz?. CZY TY PODRÓZOWAŁEŚ PIĘĆ DNI TEMU?. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .Teraz przejdź do str. 30 w podręczniku i rozwiąż w zeszycie zadania 1-6- zapisuj w zeszycie tylko same odpowiedzi..

Zapisz pełne zdania w zeszycie.

3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B.sollen - wyraża powinność bądź rozkaz, w niektórych użyciach także domniemanie.. Oni dużo podróżowali 2.. To jest dom szeregowy mojego przyjaciela.. Mieszkamy w domu jednorodzinnym.. Przetłumacz je i wyjaśnij, dlaczego użyłeś/aś will / be going to/ present continuous, np. I promise I will visit you.. Następnie przetłumacz w zeszycie zadania na język Polski.. Ogród mojej cioci jest nowoczesny.. Następnie nazywacie zawody pokazane na obrazkach używając słów z zadania.. Czasowniki modalne w języku niemieckim mają charakterystyczną dla siebie, nieregularną odmianę w czasie teraźniejszym (z równymi formami 1. i 3. osoby liczby pojedynczej).Unit 6.6 Temat: Mój typowy weekend - słuchanie.. 1.Przeczytaj tekst ze zrozumieniem ze strony 58 z podręcznika i wykonaj zadanie 1,2(59strona) 01.04.2020.. 3) He is releasing a film in June.Zapisz zdania w zeszycie.. 4-To feed homeless cats .Przetłumacz z Polskiego na Angielski.. Na stole jest list dla ciebie.. Wykonaj zadanie: Zeszyt ćwiczeń, str. 73, zadania 5,6 Utrwalimy słownictwo za pomocąKlasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- podręcznik str. 38: przeczytaj tekst;- ćwiczenia str. 35 zad.. Zadanie 2 str. 88Przetłumacz zdania (rzeczowniki w bierniku) 1.. Wykorzystaj podany na końcu zdania wyraz w niezmienio… natalianogalskp36ngn natalianogalskp36ngn 05.10.2018 Język angielski Gimnazjum .Przetłumacz zdania..

Holt…Zapisz zdania w zeszycie.

Zapoznajecie się z podanymi czynnościami i zapisujecie w zeszycie te, które robicie w typowy weekend.. Zakres materiału gramatycznego: Zdania współrzędnie złożone ze spójnikiem denn Warum?. Nasz dom jest stary, ale duży i ładny.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ona wysyła dziadkowi list.3.. Przeczytaj dialogi z podręcznika str. 90.. 0 0 09.09.2014 o 17:00 rozwiązań: 1. wollen - wyraża chęć, to, co chcemy by stało się teraz.. MY PODRÓZOWALIŚMY W UBIEGŁYM ROKU dwiczeo pisemnych 2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski.. Question from @Lalka1598 - Gimnazjum - Język niemiecki2.W zeszycie cwiczen wykonaj zadanie 1 ze strony 86.. Napisz 20 zdan w 2 trybie warunkowym i je przetłumacz .. Przetłumacz je i wyjaśnij, dlaczego użyłeś/aś will / be going to/ present continuous, np. I promise I will visit you.. Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy jako kelnerka 4.. Ta firma wybudowała wiele dróg 7.. Ty kupujesz przyjaciółce prezent.4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt