Krótkie podsumowanie czegoś krzyżówka

Pobierz

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "krótkie podsumowanie" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Hasło do krzyżówki "podsumowanie dyskusji" w słowniku krzyżówkowym.. (głównych zagadnień czegoś) podsumowanie, skrót (poprzednich wydarzeń, poprzedniego odcinka serialu, itp.) Here's a recap of what happened last week!. Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. Hasło do krzyżówki "Krótkie określenie czegoś" Wtorek, 4 Lutego 2020.. » Szukaj hasła podsumowanie w Google.podsumowanie, streszczenie, skrót - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Słowo "podsumowanie" w słownikach zewnętrznych.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "krótkie podsumowanie" znajdują się 252 odpowiedzi do krzyżówek.. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » streszczenie - w odniesieniu do podsumowania działalności przedsiębiorstwa » streszczenie - jako wstępna wersja » streszczenie - jako przedstawiana praca pisemna » streszczenie - w odniesieniu do sumowania czegoś » streszczenie - jako rodzaj streszczeniapodsumowanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "podsumowanie czegoś" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.krótkie filmy reklamowe w krzyżówce Panorama dnia 2018-07-20 ★ BILANS: podsumowanie czegoś ★★★ BILANS: finansowe podsumowanie ★★★ BILANS: podsumowanie ★★★ bachaku1: PAGAJE: krótkie wiosła z owalnymi piórami ★★★ oona: PAKUŁY: krótkie, splątane włókna lnu ★★★ RAPORT: podsumowanie ★★★ RESUME .Hasło do krzyżówki "podsumowanie" w leksykonie krzyżówkowym..

Hasło krzyżówkowe "podsumowanie czegoś" w słowniku krzyżówkowym.

resume {rzecz.}. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "krótkie, często dowcipne .Lista rozwiązań dla określenia podsumowanie z krzyżówki.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "podsumowanie" znajduje się 129 opisów do krzyżówek.. Niżej zostały umieszczone odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane ze słowem podsumowanie: » Rozwiązania do krzyżówki dla hasła podsumowanie.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!krótki, ogólny opis czegoś ★★★ RYS: pobieżny szkic ★★★ RYS: krótki szkic, opis w krzyżówce Panorama dnia 2019-02-12 .krótkie, zwięzłe streszczenie, podsumowanie - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówekPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę krótkie określenie czegoś, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Niżej zostały umieszczone odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane ze słowem podsumowanie: » Rozwiązania do krzyżówki dla hasła podsumowanie.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "podsumowanie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "krótkie podsumowanie" w leksykonie szaradzisty..

To dobry czas na krótkie podsumowanie roku 2020.

.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Krótkie podsumowanie hasło do krzyżówki, Krótkie podsumowanie krzyżówka, Krótkie podsumowanie krzyzowka, Krótkie podsumowanie szarada, Krótkie podsumowanie haslo krzyzowka, Krótkie podsumowanie haslo, Krótkie podsumowanie odpowiedź, Krótkie podsumowanie jolkaHasło do krzyżówki "krótkie, często dowcipne, podsumowanie jakiejś wypowiedzi lub utworu literackiego" w słowniku szaradzisty.. Rok temu o tej porze: Simulation hypothesis -.KRÓTKIE PODSUMOWANIE WYDARZEŃ W USA.. krótkie podsumowanie = short summary.zdrobniale: strzałka - krótkie połączenie telefoniczne, wykonywane nie po to, żeby je odebrać, lecz będące sygnałem, żeby np. ktoś wkrótce oddzwonił lub sygnałem czegoś innego, co było umówione krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,Hej.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "krótkie, często dowcipne, podsumowanie jakiejś wypowiedzi lub utworu literackiego" znajduje się 251 definicji do krzyżówki.. DEFINICJA.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?streszczenie w krzyżówce Panorama dnia 2019-10-17 ★★★ TEMAT: przedmiot wykładu ★★★ UWAGA: skupiona podczas wykładu ★★★ IMBRYK: dla nich streszczenie lektury ★★★★★ dusia_str: REGEST: streszczenie dokumentu lub listu ★★★★★ eliza: RESUME: krótkie, zwięzłe streszczenie np. wykładu .streszczenie dokumentu - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..

podsumowanie (też: rekapitulacja) volume_up.

recapitulation {rzecz.}. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!krótkie streszczenie (podsumowanie) dyskusji - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówekLista rozwiązań dla określenia krótkie, zwięzłe streszczenie np. wykładu z krzyżówkiodpadać od czegoś, sypiąc się zwymiotować wycofywać się z czegoś, odstępować, tchórzyć wycofać się z czegoś, odstąpić od czegoś, stchórzyć wydorośleć, stając się dobrze ocenianym członkiem społeczeństwa, prawdziwym człowiekiem czuć się jako osoba lepsza od innych i okazywać toBLOK - wielopiętrowy budynek LUB rysunkowy, techniczny, ŻYŁA - naczynie krwionośne LUB 3 os. l. poj.. » Wyjaśnienie znaczenia słowa podsumowanie.. Krzyżówki obrazkowe dla dzieci na poziomie elementarzowym i krzyżówki dla dzieci starszych, które dobrze sobie radzą z czytaniem i pisaniem.. Cokolwiek się tam wydarzy może to być początkiem czegoś większego.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "podsumowanie dyskusji" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.. r. ż. czasu przeszłego od czasownika "żyć" , UTYKAĆ - upychać coś na małej powierzchni LUB kuleć , KOŁO - figura geometryczna LUB obok, przy, w pobliżu , POSŁANIE - miejsce przygotowane do spania LUB polecenie powierzone posłowi do wykonywania, misja , PUDŁO - bardzo duże .Krzyżówki online dla dzieci (dostępne także w wersji do wydruku)..

» Wyjaśnienie znaczenia słowa podsumowanie.

(Oto podsumowanie tego, co wydarzyło się w poprzednim tygodniu!). Wyszukaj krzyżówkę .Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Słowo "podsumowanie" w słownikach zewnętrznych.. Powiem Wam tak karty wojny domowej i zamachu na Trumpa są teraz konkretnie otwarte.. Teraz trwa chaos informacyjny tak jak to miało miejsce podczas ataków na WTC.. Słownik Określeń Krzyżówkowych .podsumowanie - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "podsumowanie czegoś" znajdują się 284 definicje do krzyżówki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt