Testy do lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Po serii dwunastu pytań dla każdego ucznia stanie się jasne, na ile dobrze pamięta szczegóły fabularne i czy przypadkiem nie potrzebuje odświeżenia wiedzy, by wypaść na klasówce jak najlepiej!Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10test ze znajomoŚci lektury pt. "ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test!GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. 2013 .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza""Ania z Zielonego Wzgórza" autorstwa Lucy Maud Montgomery to interesująca opowieść o rudowłosej dziewczynie, Annie Shirley, wychowanej na Wyspie Księcia Edwarda, na Zielonym Wzgórzu.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany L. M. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza" - streszczenie "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery - plan wydarzeńPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Niestety na drodze do dalszego rozwoju stanęła dziewczynie rodzinna tragedia..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Dorota 5 lat temu.. Zrezygnowała ze stypendium i została z Marylą na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturyNajprościej przekonać się o tym, rozwiązując test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 2014-03-14 16:29:01; Jakie możemy znaleźć marzenia w książce " Ania z Zielonego Wzgórza" ?. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Miłego rozwiązywania!. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Całą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl zawiera 24 pytań.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Skomentuj.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. 2010-12-09 17:23:58; Jaka jest Następna Część ,, Ania z Zielonego Wzgórza "?.

Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego wzgórza.

Streszczenie utworu.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Zmarł ukochany Mateusz.. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281519.Bardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

W takim wypadku Ania zdecydowała, że nie zostawi kobiety, która uratowała ja przed życiem w sierocińcu.. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Jaka jest geneza utworu?. Question 1Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Tylko przypadek sprawił, że trafiła z sierocińca do miejsca, gdzie ofiarowano jej miłość i szczęście.Streszczenie lektury: ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. 2011-05-07 14:55:50; Co sądzisz o książce " Ania z Zielonego Wzgórza "?. Maryla została zupełnie sama.. Lucy Maud Montgomery - ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania z Zielonego Wzgórza test sprawdzający Test dobry do sprawdzianów klasowych pytania dotyczące książki Ania z Zielonego Wzgórza.This quiz is incomplete!. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi..

Rozwiąż test!Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.

Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Ile lat ma Ania w książce (lektura) "Ania z Zielonego Wzgórza" gdy się kończy ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt