Mój ulubiony sport po niemiecku

Pobierz

Bardzo często chodzę na basen!. Sport to bez wątpienia mój ulubiony przedmiot w szkole.. Wygrywa drużyna która strzeli więcej goli.. Zostaje mi bardzo mało wolny czas, jednak sport jest dla mnie najbardziej ważne.. W piątek zaczynam lekcje dwiema godzinami wychowania fizycznego.. der Lieblingssport ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.. Najchętniej gram na pianinie.. Bardzo dobrze pływam i kocham to robić.. Poza tym w piątek po południu zaczyna się weekend i to lubię najbardziej.. W sobotę i w niedzielę wolne, żadnej szkoły!. Grupa ta pochodzi ze Szwecji i była popularna zwłaszcza w latach 70.Musisz przetłumaczyć "MÓJ ULUBIONY DZIEŃ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Czytanie, pisanie… to Twój żywioł!. Lubię go i rozumiem.. szybownictwo - das Segelfliegen.. Przykładowe zdania: Tenis to mój ulubiony sport.. proszę o szybką odpowiedź To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOdpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Zadaj pytanie.. Uwielbiasz poznawać dawne dzieje - czy to w książkach, czy kronikach historycznych, a nowa lektura to dla Ciebie nie tygodnie spędzone z nosem wlepionym w nudne kartki, a wspaniała przygoda, z poznawaniem polskiej literatury.Średni wynik: 63,78 %..

Mój ulubiony sport to pływanie.

To był mój ulubiony dowcip w Simpsonach.Katalog testów Słownictwo Słówka Sport - słówka cz. 1. mój-ulubiony-film.. Udostępnij Udostępnij wg Kogutewa90.Mój ulubiony sport to skok o tyczce lekkoatletyka fajne 2 0 i ski jumping odpowiedział a 23 03 2012 o 22 00. bieg przez płotki - der Hürdenlauf.. kajakarstwo - das Paddeln.. Dodaj ściągę.. List o zgubionym telefonie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "ulubiony" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: ulubiony kolor, ulubiony film, swój ulubiony, ulubiony sport, mój ulubiony fragmentSport ściąga.. Lubię również śpiewać, ale nie mam zbyt dobrego głosu.. Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu.. Ulubiona pora roku.. bieg sztafetowy - der Staffellauf.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Napisana przez: Donia06.. Ma ona charakter "za i przeciw".OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. Ja trenuję chwilowoTłumaczenie "ulubiony zespół" na niemiecki.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MÓJ ULUBIONY DZIEŃ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "mój ulubiony" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: mój ulubiony kolor, mój ulubiony film"ulubiony sport" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "ulubiony sport" po polsku ..

ulubiony sport.

W drużynie jest 10 zawodników i 1 bramkarz .. Taki tryb życia jest najlepszym sposobem na zdrowie!. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa mój ulubiony sportowiec to w słowniku online PONS!. W tym roku jadę na zawody i będę stała na bramce, już nie mogę się doczekać .Jest to polski siatkarz grający na pozycji atakującego; reprezentant Polski.Mój ulubiony sport - opis.. Jest słynnym sportowcem.. Moim ulubionym sportowcem jest Mariusz Wlazły.. Mogą być mało rozbudowane zdania :) Z góry dziękiZadanie: opis po niemiecku ulubionego sportowca obojętnie jakiego Rozwiązanie: cristiano rolando ist ein .Zawody po niemiecku .. Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu .Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Lubię sport, ponieważ jestem w ciągłym ruchu i do tego nie muszę rezygnować ze spotkań z moimi przyjaciółmi, ponieważ wspólnie spędzamy ten czas bardzo aktywnie.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. rzeczownik.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Tłumaczenie słowa 'ulubiony' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Napisz po niemiecku 1.mój ulubiony piosenkarz to Kamil Bednarek 2.mój ulubiony sport to piłka nożna i kolarstwo 3.mój ulubiony klub sportowy to Wisła Kraków 4. mój ulubiony przedmiot to informatyka 5.moja ulubiona pora roku to zima 6. mój ulubiony zespól muzyczny to dżem 7.mój ulubiony film to Project X 8 mój ulubiony sportowiec to Mamed 9. mój ulubiony aktor to Piotr Adamczyk.Mein Lieblingsfilm..

Rozprawka po niemiecku.

Mecz ma dwie połowy po 45 minut.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :)Są to: wychowanie fizyczne - dwie godziny, język niemiecki, geografia i plastyka.. Tennis ist mein Lieblingssport.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Jak jest po niemiecku moje ulubione sporty to siatkówka i jazda konna ?Przetłumacz na niemiecki: Mój ulubiony sport to piłka nożna w która gram już od paru lat.. zaloguj.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Mój ulubiony zespół.. Mój ulubiony sport siatkówka przekaż 1 podatku na rzecz opp zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów poza wiadomościami pisanymi przez nich język.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa mój ulubiony nauczyciel t w słowniku online PONS!. Umiem nawet pływać wszystkimi stylami:) Mein Lieblingssport ist Schwimmen.. 10 kwietnia 2019 admin Długie formy wypowiedzi.. Bez niej nie umiałabym żyć.. Kiedy jadę do szkoły autobusem, chętnie słucham Abby.. Rozprawka po niemiecku na maturze pojawia się tylko na poziomie rozszerzonym.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis po niemiecku co prawda nie pojawia się już na nowej maturze rozszerzonej z języka niemieckiego, lecz jego elementy uwzględnia się[…] Czytaj więcej..

- Mój ulubiony film.

Jeśli znacie jeszcze jakieś sporty po niemiecku, napiszcie je w komentarzu a my umieścimy je na stronie :)Czy ktoś pomógłby mi napisać wypracowanie po niemiecku na temat mój ulubiony sport?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt