Sprawdzian ze znajomości lektury felix net i nika

Pobierz

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Creeper mowisz ze ma 5 lat a ty go/jej nie znasz XD wez ogar downa LOL a i wgl super quiz :> M 02 czerwca 2020 trochu dziwne, bo widać co sie zrobiło źle .W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Niezidentyfikowany obiekt latający Felix, Net i Nika postanawiają zrobić zdjęcia obiektowi latającemu, którzy chłopcy widzieli w czasie poszukiwań Niki.. Coś poszło nie tak .Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Zagraj w quiz.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Odpowiedz.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce..

Na dzisiejszych zajęciach napiszecie sprawdzian ze znajomości lektury Felix, Net i Nika.

Wypróbuj pierwszy!. Udaje im się .Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.. U Felixa babcia Lusia ze wzruszeniem oglądała odnaleziony przez wnuczka pierścionek z rubinem.. Analiza treści.. Bardzo proszę, aby wszyscy byli gotowi do sprawdzianu na czwartej godzinie lekcyjnej.. 2011-05-07 14:58:32 Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Sprawdź się!. Zablokuj Zgło .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. I jak na następny dzień jesteście na plaży to na ziemi ze swoją przyjaciółką znajdujecie Naszyjniki z pereł to i dziecię do Felix Neta i .Podobało się też to, że omawiając lekturę często korzystaliśmy ze źródeł internetowych, bowiem seria książek o Felixie, Necie i Nice składa się z kilkunastu części, ma nawet swoje strony internetowe, blog i fanklub (blog powieści, encyklopedia cyklu powieściowego) i kilka wpisów w Wikipedii (strona lektury na Wikipedii), a .Podobało się też to, że omawiając lekturę często korzystaliśmy ze źródeł internetowych, bowiem seria książek o Felixie, Necie i Nice składa się z kilkunastu części, ma nawet swoje strony internetowe, blog i fanklub (blog powieści, encyklopedia cyklu powieściowego) i kilka wpisów w wikipedii (strona lektury na wikipedii), a .Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną..

Świetne sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem z tej książki.

Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. W domu Niki doszło do szczególnej wizyty św. Mikołaja.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Test składa się z 12 pytań.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl..

Jesteście podzieleni na grupy.Temat: Sprawdzenie znajomości lektury.

Jesteście podzieleni na grupy.Jest film ` Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ` .. Możesz rozegrać 3 darmowe quizy!. 2020-10-23 21:41:51"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Znajomość treści powieści, cech gatunku, terminów związanych z epiką.. trzecioosobowym, drugoosobowym, .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2Witaj na stronie Quizz.pl.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6. .. Spk teraz wiem ze wiem o lektóże.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.klasa 6 Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. Około 10.50 prześlę Wam pytania za pomocą dziennika elektronicznego..

Jak uchronić się przed smogiem?Temat: Sprawdzenie znajomości lektury.

Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Prezenty dla Niego na Walentynki TOP 10.. Wbrew jej obawom Felix i Net nie odtrącają jej, ale uznają to za zupełnie normalne.. Na dzisiejszych zajęciach napiszecie sprawdzian ze znajomości lektury Felix, Net i Nika.. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9. pytanie 1 z 15.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Około 12.45 prześlę Wam pytania za pomocą dziennika elektronicznego.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Zapraszamy do zabawy!. Jak tak to gdzie mogę obejżeć .. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Bardzo proszę, aby wszyscy byli gotowi do sprawdzianu na szóstej godzinie lekcyjnej.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. polskiego, Dalej #8. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt