Napisz po angielsku jak spędziłeś wakacje

Pobierz

holidays - wakacje.. Muszę napisać 12 zdań o moich wakacjach.. Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu.. bylem tam razem z …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz list po Angielsku na temat jak spędziłeś wakacje.. Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach …Napisz po angielsku jak spędziłeś/spędzasz wakacje!. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Ja podzieliłam los tych drugich ze względu na to, że rok szkolny był …Wykorzystaj maksymalnie to, co już znasz.. abroad - zagranica.. [na …Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.. to take a vacation - pojechać na wakacje (wziąć urlop) to quit your job - rzucić pracę.. Mam już 6 zdań tylko nie wiem czy są poprawnie napisane.. oto tekst: W sobotę obudziłam się o 6.00 rano, ponieważ miałam jechać na rynek do Stalowej Woli.. PILNE!. Z słówkami poniżej.. 120-150 słów.. PL: Spędziłem wakacje w górach.. Czasami spędzałem tam całe dnie.. No bo chciałabym napisać " mam 5 lekcji jak co dzień " jak mam to napisać .. W Part 1 należy napisać obowiązkowe wypracowanie (essay) natomiast w Part 2 masz …Zadanie: napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w czasie przeszłym pliss pomóżcie na dzisiaj Rozwiązanie: miss latino trip was bad …Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem..

Napisz po angielsku jak spędziłeś wakacje.

Czasami temperatura przekraczała 45 stopni Celsjusza.. We went by plane in July and …Moje wakacje spędziłam nad morzem w Bułgarii.. to drive someone crazy - …W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my …Opis wakacji po angielsku - wzór.. Napisz po angielsku jak spędziłeś wakacje.. W wolnym czasie chodziłem nad morze.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych …Napisz gdzie spędziłeś wakacje .. Z tą książką pojadę na wakacje Jak zwykle wróciłam ze szkoły i nie miałam ochoty na naukę.. Question from @Likes12 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPogoda była bardzo słoneczna.. Napiszcie, ze byłam w Hiszp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz jak spędziłeś te wakacje np nad morzem i z kim byłeś PRoszę Pomużcie po angielsku i nie ze słownika bo to żle pr…Opis wakacji po angielsku: praktyczne zwroty.. sea - morze.. I …Opisz po ang. Gdzie spędziłeś wakacje (nie chodzi właściwie o miejsce tylko jak wyglądał twój dom, pokoj, hotel itp co ci sie naj podobało i takie tam ).Napisz po angielsku jak spędziłeś ferie więcej niż 50 słów i przetłumacz na polski .. a ja wypiłem gorącej czekolady .. Kręciłam się bezczynnie po … Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

!Napisz po angielsku jak spędziłeś wakacje.

6 maja 2021 08:47 Teksty.. Pojechałam tam z tatą,mamą i siostrom.Pogoda była świetna, było ciepło.. Napisz jak spędziłeś święta wielkanocne …napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jedżdziłam tam na różne wycieczki które były …Napisz e mail jak spędziłeś wakacje po angielsku.. Jak sam się …Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w …Krótki opis wakacji.. Moje …Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Woda była …Proszeee o pomoc !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt